Prípravky na ošetrovanie parochní zo syntetického vlákna

Prípravky na ošetrovanie parochní zo syntetického vlákna

Pre udržanie a zachovanie vzhľadu a štruktúry parochní je nevyhnutné používanie špeciálnych prípravkov. Tieto prípravky sú zvlášť na parochne a príčesky vyrobené zo syntetického vlákna Kanekalonu a zvlášť pre výrobky z pravých vlasov.

Šampón na parochne zo syntetického vlákna sa používa pri mechanickom znečistení parochne. Umývanie parochne je individuálne a závisí od intenzity používania a prostredia, ktorému je parochňa vystavená. Pokiaľ sa pohybujete často v prašnom prostredí, alebo v prostredí kde sa fajčí, potom je potrebné parochňu umývať častejšie. Umývanie parochne je jednoduchý proces a návod na umývanie nájdete na obale šampónu. Postup umývania parochne je popísaný aj v našom návode, ktorý obdržíte pri kúpe parochne, alebo príčesku.

 

Kondicionér na parochne zo syntetického vlákna je veľmi dôležitý z hľadiska ochrany samotného vlákna. Kondicionér sa nanáša na parochňu nástrekom (spray) zo vzdialenosti približne 25-30 cm. Tento kondicionér obalí vlákno tenkým filmom, ktorý bráni intenzite oteru vlákna o odev a tým spomaľuje proces krepovatenia vlákna. Používanie kondicionéru by sa malo robiť pred každým použitím parochne. Návod na používanie kondicionéru je na obale a je popísaný aj v návode, ktorý obdržíte od nás pri kúpe parochne, alebo príčesku.

 

Balzam na parochne zo syntetického vlákna sa používa po umytí parochne šampónom v poslednom kúpeli. Je určený na udržanie pružnosti, vláčnosti a štruktúry syntetického vlákna. Návod na jeho použitie je na obale a taktiež je popísaný v návode, ktorý od nás obdržíte pri kúpe parochne, alebo príčesku.

 

Lak na parochne zo syntetického vláknasa používa na fixáciu účesu parochne a spevnenie Vami vytvoreného tvaru. Lak na nanáša nástrekom zo vzdialenosti približne 25-30cm. Návod na použitie sa nachádza na obale

 

Upozornenie:

Z bezpečnostných dôvodov a chemického zloženia prípravkov, predávame naše prípravky na ošetrovanie len k výrobkom a značkám parochní a príčeskov, ktoré boli zakúpené u nás.