Kúpiť parochňu zo syntetického vlákna

Kúpiť parochňu zo syntetického vlákna, alebo z pravých vlasov?

Táto otázka je na mieste a je nesmierne dôležitá z hľadiska využitia parochne.

Niektoré zákazníčky často nerozlišujú rozdiely medzi parochňou vyrobenou zo syntetického vlákna Kanekalonu, alebo z pravých ľudských vlasov, lebo vizuálny rozdiel je už v dnešnej modernej dobe výroby parochní len nepatrný a u novej parochni je len ťažko rozoznať rozdiely.

Základnou otázkou pri výbere druhu parochne je, či chcete parochňu z umelého vlákna, alebo či preferujete radšej parochňu z pravých vlasov. Samozrejme medzi týmito dvoma druhmi parochní je obrovský cenový nepomer, ktorý často krát odrádza zákazníčky od kúpy parochní z pravých vlasov.

Rozhodujúcim faktorom pre kúpu vhodného typu parochne je v prvom rade jej potreba a využitie a v druhom poradí finančná záťaž z hľadiska ceny parochne.

Ako dobre mienenú radu prijmite od nás toto odporúčanie:

Parochne vyrobené zo syntetického vlákna sú už od výroby tvarované do určitého charakteristického strihu a farby, ktorý zostáva pre daný model nemenný. Tieto parochne sa už nedajú ďalej nijako upravovať (okrem strihania). Tieto druhy parochní sú výhodné preto, lebo okrem bežnej údržby nevyžadujú žiadnu ďalšiu starostlivosť a aj po umytí ostanú v tvare, aký im bol od výroby daný. Tieto parochne sú vhodné hlavne pre zákazníčky, ktoré nemajú čas na úpravu parochní z pravých vlasov a je pre nich parochňa dennou nevyhnutnosťou. Obyčajne je životnosť týchto parochní približne jeden rok ( pri každodennom nosení), ale nie je to pravidlo. Závisí to predovšetkým od prístupu k starostlivosti a ošetrovanie parochne špeciálnymi prípravkami, ktoré odporúčame zakúpiť spolu s parochňou.

Parochne vyrobené z pravých vlasovmajú oproti parochniam zo syntetického vlákna takú výhodu, že ich životnosť je dlhšia (avšak závisí od starostlivosti), pôsobia prirodzenejšie a dajú sa ďalej upravovať bežnými kaderníckymi úkonmi ako sú fénovanie, ondulovanie, kulmovanie a šetrné farbenie. Odfarbovanie v žiadnom prípade neodporúčame, lebo vlas je síce pravý, ale nie je už živý a preto je suchý. Odfarbovanie by mohlo priniesť neželaný efekt. Parochne z pravých vlasov sú určené pre zákazníčky, ktoré majú čas a ochotu venovať sa častej úprave parochne podľa vlastnej požiadavky.

Na našej stránke www.parochne.sk prebiehala v období od 10.05.2014 do 31.12.2014 súťaž o výhru 300 Eur. Zlosovanie výhercu sa konalo dňa 2.1.2015 v sídle našej spoločnosti a víťazom súťaže sa stáva Monika Plavakova z Dolného Kubína. Výhercovi gratulujeme.\"\\\"