Druhy parochní a kúpa vhodného typu

Druhy parochní a kúpa vhodného typu.

Pred samotnou kúpou parochne je dôležité uvedomiť si, na aký účel a dôvod parochňu potrebujete.

Dôvodov môže byť hneď niekoľko a preto treba dbať na to, aby ste si zakúpili ten správny typ parochne.

Medzi najčastejšie dôvody kúpy patria

-     Zdravotné dôvody napr. strata vlasov pre rôzne kožné, alebo onkologické ochorenia

-      Spoločenské udalosti napr. stužková, ples, svadba atď.

-      Dnes už bežne aj ako módny doplnok

-     Zmena vzhľadu a rôzne Párty akcie atď.

 

Aby ste sa rozhodli pre správny typ parochne, musíte mať aspoň základné predstavy o strihu a farbe. Ostatné Vám ochotne poradí odborný personál v našich predajniach.

Pokiaľ sa rozhodnete pre kúpu parochne prostredníctvom našej stránky www.parochne.sk alebo www.najparochna.sk z dôvodu, že Vaše bydlisko je príliš vzdialené od našich prevádzok, potom sa rozhodne pred kúpou zamerajte na nasledovné rady.

 

Zdravotné dôvody kúpy parochne– treba si uvedomiť, že parochňa bude pre Vás po určitý čas nevyhnutnosťou a preto sa zamerajte len na kvalitu a vlastný zdravý rozum. Nenakupujte ľahkovážne lacné, nekvalitné parochne, lebo tieto sú vyrobené z hrubších na pokožku nie práve najpríjemnejších materiálov a hrubého a pomerne lesklého syntetického vlákna. Navyše takéto parochne sú veľmi podkrepované a sú hmotnostne pomerne ťažké a menej vzdušné.

Zamerajte sa na značkové tzv. monofilamentové (MONO) parochne s prevedením Lacefront (LACE). Tieto parochne sú vyrábané špeciálnou technológiu viazania vlasu do jemného tylu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk s pokožkou hlavy a vlasy pôsobia ako vyrastené z pokožky. Tieto ultra odľahčené parochne majú hmotnosť len niekoľko gramov

 

Spoločenské udalosti– tu treba klásť obzvlášť vysokú pozornosť na kvalitu parochne, pretože táto bude súčasťou Vášho vzhľadu na spoločenskej udalosti. Nikdy nesiahajte po parochniach, ktoré sú lesklé a nekvalitné a zamerajte sa na účel použitia parochne. Ak budete chcieť použiť parochňu napríklad na vytvorenie spoločenského účesu, potom rozhodne siahnite len po ručne vyrobenej parochni, prípadne si nechajte od nás poradiť. Naša spoločnosť má tým odborníkov (parochniara, kaderníkov a vizážistov), ktorý Vám ochotne poradia a vytvoria Vám kompletný servis.

 

Parochňa ako módny doplnok– v dnešnej dobe vlastní už takmer každá piata žena parochňu, ako módny doplnok. Pre mnohé dámy sa tento módny doplnok stal každodennou súčasťou a bez kvalitnej parochne si už ani nevedia predstaviť svoju existenciu. Ak aj Vy plánujete zaradiť do svojho arzenálu módnych doplnkov parochňu, potom pouvažujte najprv nad kvalitou a značkou. V zásade nikdy nesiahajte po parochni, ktorá je príliš lacná a vždy sa oboznámte najprv so značkou a výrobným spracovaním parochne. Aj keď možno nepatríte medzi náročných zákazníkov, mali by ste si vždy pred kúpou uvedomiť, že čím je parochňa lacnejšia, tým je menej kvalitná.

 

Parochne na Párty a príležitostnú zmenu vzhľadu – pokiaľ sa chystáte na akcie typu párty, karneval, halloween atď., potom vôbec nemusíte riešiť kvalitu parochne a môžete siahnuť po akejkoľvek lacnej, menej kvalitnej parochni. Takýchto parochní nájdete na internete celé zástupy.